ZDJĘCIA KOMUNIJNE

oferta fotografii komunijnej

fotografia komunijna grupowa

Niniejsza oferta dotyczy fotografii komunijnej w województwach: dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie. Wykonuję zarówno zdjęcia komunijne dla całych grup dzieci w kościele jak i indywidualne reportaże, zdjęcia z przyjęć rodzinnych jak też sesje komunijne w plenerze.

Zdjęcia komunijne grupowe

komunia zdjęcie grupowe

Fotograficzna pamiątka z dnia pierwszej komunii świętej wykonywana dla wszystkich dzieci przystępujących do sakramentu w danej parafii. Wykonuję zdjęcia podczas mszy w formie fotoreportażu. Utrwalam wszystkie najważniejsze momenty ceremonii, tworząc historię tego dnia. Dodatkowo wykonuję zdjęcia klasyczne, takie jak fotografie grupowe wszystkich dzieci, portrety indywidualne, itp.

Zdjęcia komunijne indywidualne

fotograf Wrocław

Fotoreportaż z dnia komunii wykonywany na wyłączność dla jednego dziecka. Mogą to być zarówno zdjęcia z przygotowań w domu poprzedzające ceremonię, jak też w trakcie mszy i spotkania rodzinnego. Dodatkowo sesja pamiątkowa z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i innymi zaproszonymi gośćmi, po mszy pod kościołem albo po obiedzie w okolicach miejsca przyjęcia.

Plener komunijny

plener komunia nad morzem

Sesja komunijna wykonywana najczęściej w dniu innym niż dzień komunii. Zazwyczaj w trakcie tzw. białego tygodnia. Bez stresu i bez pośpiechu. Można wtedy dokładnie zaplanować miejsce i termin pleneru. Poranne rosy, późno popołudniowe zachodzące słońce. Zdjęcia w pobliskim parku, w lesie, nad wodą, albo w górach lub nad morzem. Każde miejsce ma swój urok i może być wspaniałą miejscówką dla pleneru komunijnego.
Samą sesje wykonuję zarówno jako indywidualne portrety dziecka, jak też w formie pleneru rodzinnego. Wtedy zapraszam również rodziców, rodzeństwo, najbliższe osoby.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA KOMUNIJNE

SESJA KOMUNIJNA

Zobacz przykładowe plenery komunijne na moim blogu

Sesje komunijne wykonuję w miesiącach maj – czerwiec. W wyjątkowych przypadkach plenery mogą odbyć się w terminie późniejszym. Ilość przyjmowanych zleceń w tym terminie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zdjęcia komunijne można także zamówić jako prezent.

Chętnie wysłucham jakie są Twoje oczekiwania odnośnie zdjęć z komunii. Jeżeli interesuje Cię kompleksowa obsługa (zdjęcia + film) to również mogę taką ofertę przedstawić. Współpracuję z wieloma dobrymi filmowcami .Skontaktuj się ze mną. Napisz lub zadzwoń.