Ślub i wesele w Restauracji Rezydencja w Legnicy

Obejrzałem kiedyś film „Mała Moskwa”, Historia opowiadająca romans polskiego oficera i żony radzieckiego pilota. Film o miłości w trudnych czasach. To co przykuło szczególnie moją uwagę, poza wątkiem miłosnym rzecz jasna, to architektura miasta Legnica. Miasta, do którego miałem przecież tak blisko.
Wybrałem się więc do Legnicy, odszukałem kadry z filmu. Pamiętam, że oczarowała mnie wtedy architektura starego miasta, kamienice, dawny hotel oficerów Armii Radzieckiej (obecna Restauracja Rezydencja). Zrobiłem tam później kilka sesji.

Ostatnio dzwoni telefon. Czy termin mam wolny ? Czy pamietam sesje siostry ? …że w Legnicy ją zrobiłem, że bardzo chcą bym był na ich ślubie, że miejsce będzie to samo. … Przypomniała mi się Mała Moskwa… No i tak oto zostałem fotografem na ślubie Natalii i Marka w Restauracji Rezydencja w Legnicy.

Wszystkie istotne elementy tego dnia odbyły się na terenie restauracji. Przygotowania w pokojowym hotelu, ślub cywilny w ogrodzie restauracji. Tutaj też pod gołym niebem, zaplanowano zabawę weselną. Pogoda tego dnia dopisała, słońce zagrało idealnie. Fotograficznie bajka.
O dobry bit i rewelacyjne światło zadbał Paweł z PM Event Dobra robota kolego !
Pojechałem na ten ślub z wielkim entuzjazmem. Wiedziałem, że miejsce mnie nie zawiedzie. No i nie zawiodłem się.

Jeśli szukacie miejsca z klimatem na ślub, to TAK! Restauracja Rezydencja w Legnicy to chyba jedno z piękniejszych miejsc w tym mieście. na pewno z klimatem i z wielkim potencjałem szczególnie jeśli ktoś marzy o plenerowym ślubie w ogrodzie, czy też o przyjęciu pod gołym niebem.