Jest jakaś prawidłowość w tym, że śluby, które „wpadają” na ostatnią chwilę zaskakują. Nie inaczej było tym razem.

Wesele w Agroturystyce Przychodzko 42

Agroturystyka Przychodzko to miejsce oddalone jakieś 10 km od Zbąszynia. Cudowna lokalizacja, niesamowite miejsce. Nie wiem, czy byłem w innym, które oczarowałoby mnie tak bardzo i tak szybko. Zakątek z duszą. Już sama jazda samochodem przez kilka kilometrów leśną drogą zapowiadała, że to miejsce będzie szczególne. No i intuicja mnie nie zawiodła. W głębi wielkiego lasu. Cisza i spokój. Wszechobecna zieleń i śpiew ptaków. Wszystko to, co kocham w jednym miejscu.

Ślub w lesie – Agroturystyka Przychodzko

Z każdym kolejnym krokiem zapoznawania się z tym miejscem odkrywałem nowe kadry, poznawałem smaki (jakie jedzenie !), a po rozmowie z przemiłymi właścicielami szybko poczułem, że to po prostu miejsce, tworzone przez ludzi z pasją.

Jeśli dodać do tego, że Iza jest fotografem, dała mi pełną swobodę pracy i obdarzyła zaufaniem, to powiem tylko, że wszystkie klocki tej układanki ułożyły się w całość.

Miejsce z duszą: Agroturystyka Przychodzko 42

Zapach kwiatów: Kwiaciarnia MikoFlower

Dobra muza: Krzysztof Dziamski

Najpiękniejsze miejsce na ślub w lesie – wesele w Agroturystyce Przychodzko

Jeśli marzycie o magicznym ślubie w lesie, otoczonym dziką przyrodą i bujną roślinnością, Agroturystyka Przychodzko 42 jest miejscem, które pragnę Wam polecić. Jako fotograf ślubny miałem przyjemność uwiecznić niezapomniane chwile właśnie w tym uroczym zakątku natury. Malownicze otoczenie, harmonia przyrody i wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiają, że ceremonia ślubna nabiera wyjątkowego charakteru, stając się jednocześnie odzwierciedleniem Waszych marzeń.

Zawsze jestem do Waszej dyspozycji, aby podzielić się swoimi wrażeniami z fotografowania w Agroturystyce Przychodzko 42. Jeśli zaintrygowało Was to miejsce, śmiało napiszcie do mnie e-mail lub zadzwońcie. Chętnie opowiem Wam więcej o tym wyjątkowym otoczeniu i dlaczego uważam, że to idealne miejsce na organizację niezwykłego ślubu w lesie.