Cześć !

Mam na imię Maciek i jak nie trudno się domyśleć jestem fotografem ślubnym. Zanim jednak wpadłem na ten genialny pomysł, by żyć z tego, co kręciło mnie od zawsze, pracowałem w kilku mniej lub bardziej znanych korporacjach. Przyszedł jednak taki dzień, że przewróciłem wszystko do góry nogami i postawiłem na jedną kartę. Zaufałem staremu chińskiemu przysłowiu:

„Jeśli będziesz robił to co lubisz, wtedy nigdy nie będziesz musiał pracować.”

Kocham to co robię na co dzień. Lubię moje życie. Wszystko kręci się w koło fotografii i rodziny. Jestem szczęśliwym tatą Hani i Wiktora, mężem Agaty. W moim domu jest mnóstwo zdjęć. Na ścianach, na półkach, w albumach. Fotografia była, jest i będzie zawsze częścią mojego życia. W pracy robię zdjęcia, po pracy też robię zdjęcia. Chyba nie mogłem lepiej trafić.

fotograf Maciej Służenko
fotograf z Wrocławia

Zajmuje się fotografią ślubną, reportażową, biznesową, przyrodniczą. Dzięki fotografii jestem w różnych miejscach, często podróżuję. Fotografuję lokalnie (Wrocław, Głogów, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Wałbrzych), ale też jeżdżę po Polsce i po za nią. W końcu wszędzie jest coś wartego sfotografowania.

Jaki jest mój styl fotografii ? Dla mnie fotografia ślubna, to opowieść o ludzkich relacjach, o miłości i o emocjach.