Cześć ! Aloha ! Guten Tag ! Hi ! Priwiet !

Jak nie trudno się domyśleć jestem fotografem ślubnym. Zanim jednak wpadłem na ten genialny pomysł, by robić w życiu to, co kręciło mnie od zawsze, pracowałem w kilku mniej lub bardziej znanych korporacjach. Przyszedł jednak taki dzień, kiedy wywróciłem wszystko do góry nogami i postawiłem na jedną kartę. Zostałem zawodowym fotografem.

Młodzieńcza pasja do zdjęć stała się nie tylko moim hobby, ale i sposobem na życie. Wybór by to fotografia ślubna była kluczowym nurtem mojej pracy, jako fotografa nie był przypadkowy. Ta fotografia pozwoliła mi obcować z ludźmi, z ich przeżyciami i emocjami, uczestniczyć w ich historiach. Dzięki fotografii ślubnej pasja stała się spełnieniem.

Chociaż fotografia ślubna jest tą którą wykonuję najczęściej, zajmuję się także innymi dziedzinami fotografii. Mam doświadczenie w fotoreportażach prasowych,  w zdjęciach reklamowych i w sesjach biznesowych. Prywatnie moim wielkim hobby jest fotografia przyrodnicza, której staram się poświęcać każdą wolną chwilę.

autoportret

Kocham to co robię na co dzień. Lubię moje życie. Wszystko kręci się w koło fotografii. W moim domu jest mnóstwo zdjęć. Na ścianach, na półkach, w albumach. Fotografia była, jest i będzie zawsze częścią mojego życia. W pracy robię zdjęcia, po pracy też robię zdjęcia. Chyba nie mogłem lepiej trafić.

Mieszkam w Głogowie, ale że praca fotografa ślubnego jest nierozerwalnie związana z podróżami, często fotografuję w różnych regionach Polski. Mieszkając dokładnie na styku trzech województw (dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie) często fotografuję we Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze, Wałbrzychu czy Legnicy. Mam też doświadczenie w pracy za granicą. Organizowałem sesje zdjęciowe w Niemczech i w Czechach. Lubię wyzwania, kocham podróże, jestem otwarty na nowe propozycje.

Jaki jest mój styl fotografii ? Dla mnie fotografia ślubna, to opowieść o ludziach, o miłości i o emocjach. Tego w moich zdjęciach ślubnych szukam najbardziej.