ceremonia ślub Świdnica

Kiedy oglądnęliśmy twoja stronę od razu spodobało nam się Twoje portfolio. Zdjęcia były świetne i niebanalne. Na początku trochę się wahaliśmy ponieważ żadne z nas nigdy nie korzystało z usług fotografa którego kompletnie nie znamy. Nasze wątpliwości co do słuszności wyboru zostały już rozwiane po pierwszej rozmowie telefonicznej. Okazałeś się bardzo profesjonalną osobą. Wysłuchałeś nas, przedstawiłeś swoja ofertę, zasugerowałeś jak to wszystko ogarnąć.

Magda i Reuben
fotografia ślubna

Dałeś wskazówki co zrobić w czasie ślubu, wesela żeby zdjęcia wyszły pięknie, oraz po usłyszeniu gdzie byśmy chcieli zrobić sesję zdjęciową zaoferowałeś miejsca które powinniśmy wziąć pod uwagę. Od samego początku mieliśmy pełen i szybki kontakt z Tobą jeśli mieliśmy jakieś pytania lub uwagi. W dniu ślubu przyjechałeś wcześniej żeby przygotować się i rozstawić sprzęt, porobić zdjęcia u makijażystki, dodatków itp z czego byliśmy niesamowicie zadowoleni ponieważ było o jedną rzecz mniej do zamartwiania się, a jak to zazwyczaj w przypadku panny młodej lista nie ma końca? W czasie całej uroczystości byłeś ?niewidoczny? w najlepszym tego słowa znaczeniu. My i wszyscy goście (a pytaliśmy się o opinie wszystkich :D) nie odczuliśmy Twojej obecności a zarazem wszędzie tam gdzie powinieneś być (jak Ty to robiłeś? ).

Sesja zdjęciowa była bardzo miłym doświadczeniem. Dałeś nam ?wolną rękę? a kiedy brakowało nam pomysłów, podpowiadałeś i sugerowałeś bez żadnego wymuszonego pozowania i stresu. Byłeś bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Sprawiłeś ze zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a czas został spędzony bardzo miło. Zdjęcia wyszły wspaniale. Wszyscy goście i my jesteśmy zachwyceni. Galeria internetowa jest świetną sprawą. Cena jest przystępna, a jakość i ilość produktów w nią wliczona jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Jeśli mielibyśmy wybierać fotografa jeszcze raz bez wahania wybralibyśmy Ciebie!!!!. Polecamy Maćka wszystkim którym zależy na pamiątce do końca życia do której będzie się wracało ciągle i ciągle od nowa. Dziękujemy Maćku raz jeszcze pozdrawiamy serdecznie Magda & Reuben.