Lifestyle Wrocław – naturalna sesja rodzinna

Cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej osób decyduje się na wykonanie sesji rodzinnej w swoim własnym domu, czy też mieszkaniu. Powtarzam wszystkim, że nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie czujemy się najswobodniej jak własne cztery kąty. Oczywiście sesje plenerowe mają swój urok i o każdej porze roku, są wstanie oczarować nas inna aurą, ale na pewno sesje w domu są najbardziej lifestylowe.

Lifestyle Wrocław

To nie ważne, czy macie duży dom, czy małe mieszkanie. Naprawdę nie trzeba wiele. Grunt to czuć się swobodnie i naturalnie. Ja, jako fotograf kochający się w naturalnych, niepozowanych zdjęciach takie właśnie klimaty lubię najbardziej.
Tym razem sesja odbyła się w małym drewnianym domku z ogródkiem. Mały, ale jakże przytulny i klimatyczny, a do tego rodzina, która w tym domku czuła się naprawdę na luzie. Tak naturalnie i swobodnie, że dzieci dosłownie chodziły po ścianach 🙂

Naturalna sesja rodzinna Wrocław

Zapraszam Was na małe fotograficzne spotkanie z pięcioosobową zwariowaną rodzinką w ich magicznym pastelowym domku w iście amerykańskim stylu.