FOTOGRAFIA ŚLUBNA

kilka słów o tym jak fotografuję śluby

Moja oferta fotografii ślubnej skierowana jest dla osób o wysokich wymaganiach. Jeśli zdjęcia z Waszego ślubu nie są tylko dodatkiem do tortu, a są istotnym elementem tego dnia, to nasz punkt widzenia jest bardzo zbieżny. Poniżej opowiem Wam, co dla mnie w fotografii jest najważniejsze. Jak pracuję oraz co oferuję parą, które wybiorą mnie jako swojego fotografa ślubnego.

ZDJĘCIA ŚLUBNE PEŁNE EMOCJI

emocje na zdjęciach ślubnych

Nie jest sztuką oddać kilkaset zdjęć z ślubu, które będą tylko suchym dokumentem. Moim celem w zdjęciach, są głównie emocje. Szukam ich przez cały dzień. Krótkie chwile, drobne gesty, sceny, które w jednym kadrze niosą tyle pozytywnej energii, tyle emocji, że mogłyby same w sobie opowiedzieć całą historię tego wyjątkowego dnia. Dla mnie ślubny reportaż to właśnie szukanie tych chwil. Zatrzymywanie w kadrze tego, czego zwykły obserwator nie dostrzega.

WAŻNE MOMENTY ŚLUBNE

kościół Poznań

Moja standardowa oferta gwarantuje fotografie najważniejszych momentów dnia ślubu. Najczęściej fotografuję od przygotowań ślubnych, poprzez ceremonię, aż do późnych godzin przyjęcia weselnego. W tym czasie jestem tylko dla Was. Dokumentuję, chwytam, zatrzymuje czas.

KREATYWNE ZDJĘCIA ŚLUBNE

W moich fotografiach po za klasycznymi ujęciami, staram się przemycić jak najwięcej własnej kreatywności. Bardzo dbam o to, by nie powielać wyuczonych schematów, tak by każdy oddany reportaż był wyjątkowy. Każda para zasługuje, by jej historii była opowiedziana w nietuzinkowy sposób.

DETALE ŚLUBNE

Ślub to ludzie, ich emocji i relacje między nimi. Ślub, to też wszystko to, co wokół Was. To, na co tak pieczołowicie zwracacie uwagę, by ten dzień był jeden jedyny, by był Wasz, by był wyjątkowy. Wiem jakie to ważne i zawsze zwracam uwagę na detale. Są piękne, są ważne, są warte zapamiętania. Także na fotografiach ślubnych.

FORMALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Często pary zadają mi pytanie: „Czy wykonujesz zdjęcia ustawiane ?”. Oczywiście ! Zdjęcia grupowe, z rodzicami, z dziadkiem, babcią, rodzeństwem, przyjaciółmi. Jestem jak najbardziej na „TAK”. Te zdjęcia uważam za istotne. Reportaż ślubny i chwytanie momentów to jedno, ale pamiątkowe zdjęcia z najważniejszymi osobami to drugie co jest kluczowe.

ZDJĘCIA ŚLUBNE NA WESOŁO

Zdjęcia formalne nie muszą być poważne. Ba ! Mogą być bardzo wesołe, wyluzowane i odjechane. Grunt, żebyście Wy i goście czuli się dobrze.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
BEZ SKRĘPOWANIA

Bycie fotografem ślubnym dla mnie to nie tylko zawód. To moja pasja, to mój świadomy wybór. Tylko kochając to co się robi można być w tym dobrym, a ja chcę być najlepszy. Mój entuzjazm i moja empatia do ludzi udziela się gościom. Czują się przy mnie swobodnie. Szybko zaciera się bariera gość – fotograf. Staram się z wszystkimi złapać dobry kontakt. To niezwykle ważne by ludzie czuli się swobodnie, nie byli skrępowani. Nie tylko Wy, ale i wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego dnia. Dzięki temu mogę fotografować niepostrzeżeni i bez skrepowania innych.

BAJKOWE
PLENERY ŚLUBNE

Sesja w górach lub nad morzem ? Plener o świcie wśród porannych mgieł i rosy, albo sesja przy promykach zachodzącego słońca ? Wszystko jest możliwe. Wspólnie wybierzemy wyjątkowe miejsce. Bez względu na fakt, czy fotografuję tylko dzień ślubu, czy też umawiam się na indywidualną sesję w tygodniu, istnieje możliwość wykonania w ramach reportażu paru zdjęć portretowych w trakcie przyjęcia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
TO DOBRA ZABAWA

Ślub to wspaniałe wydarzenie. Pełne miłości i wzniosłych momentów. To Ważna chwila dla Was, Waszych rodzin i najbliższych Waszym sercom ludziom. Nie zapomnijcie tylko, że ślub to Wasz dzień ! Bawcie się od samego początku. Ja na pewno Wam w tym pomogę 🙂

FORMALNOŚCI

O wszelkich przyziemnych kwestiach jak dostępność terminu, szczegóły oferty, czy warunki umowy, możemy porozmawiać na spotkaniu przy kawie, lub przez telefon, SKYPE, WhatsApp, Facebook, email. Piszcie, dzwońcie, chętnie Was poznam !