Sesja zdjęciowa motocykla | fotograf Głogów

Posted on Sierpień 8, 2014 | 2 komentarze

Dwa miesiące temu otrzymałem od Huberta e-mail rozpoczynający się takimi słowami „Witam serdecznie, szukam fotografa, który będzie w stanie przeprowadzić sesję zdjęciową zbudowanego przez nas motocykla. Motocykl wykonany w „nostalgicznym” stylu (Bobber).”. Od razu poczułem, że temat zapowiada się nad wyraz ciekawie. Po pierwsze każde nowe fotograficzne wyzwanie jest dla mnie mega ekscytujące, po drugie sam jestem motocyklistą.

Krótka wymiana mail i zacząłem planować sesje. Zgodnie z oczekiwaniami Huberta sesja odbyła się w stylu „pin – up”. Moda lat 40-tych i 50-tych XX wieku, uśmiechnięta dziewczyna, retro motocykl. Jako sceneria, posłużyła nam stara opuszczona stacja kolejowa i nieczynny most kolejowy.
Stylizacją i wizażem zajęła się Madga Lena Pietraszko
Twarzą sesji była Agata
Przy zdjęciach wspomagał mnie zaprzyjaźniony fotograf Witold Spisz

fotograf Głogów

Słów kilka o motocyklu i jego sprawcy. Hubert, korespondując ze mną mailowo, przesłał mi kilka zdjęć swojego Suzuki. WOW, takie było moje pierwsze wrażenie. WOW, po raz drugi było, gdy zobaczyłem jak ten motocykl wygląda w rzeczywistości, czyli przed tym jak Hubert wziął go na swój warsztat. Okazało się, że Suzuki GN 250 to niepozorny motocykl, dokładnie taki na jakim jeszcze kilka lat temu ja sam zdawałem egzamin na kategorię „A”. To co Hubert zrobił z tym motocyklem jest niesamowite i kolego szczerze chylę czoła !
Jedno jest pewne, Suzuki GN 250 GAMA Customizers to motocykl nietuzinkowy. Jak dla mnie to małe dzieło sztuki. Miałem przyjemność poczuć wiatr we włosach na tym motocyklu. To tak jakby cofnąć się kilkadziesiąt lat wstecz. Czas zaczyna płynąć w zupełnie innym kierunku, ehhh… chyba za bardzo się rozmarzyłem.
Zapraszam. Sesja zdjęciowa motocykla Suzuki  GN 250 GAMA Customizers. Kilka wybranych zdjęć.

suzuki gn 250 GAMA Customizers

caffee racer retro bobber suzuki gn 250

GAMA Customizers suzuki GN 250

Suzuki GN 250 caffee racer

suzuki gn 250 modification

Suzuki GN 250 retro bobber

zabytkowy motocykl bobber

glosniki2

Tags: .

2 komentarze

  1. Robert Wróblewski
    09/08/2014

    Bardzo fajne zdjęcia. No i motor faaajny :)

  2. Marcin
    05/02/2016

    Pięknie uchwycony klimat, naprawde można się cofnąć troche w czasie dzięki tym zdjęciom. Doskonały przykład dobrze wykonanej fotografii komercyjnej.

Leave a Reply