fotograf WschowaAnia i Filip, Wschowa

Przede wszystkim pragniemy serdecznie Ci podziękować za bycie fotografem, w tym jakże uroczystym i ważnym dla nas DNIU ŚLUBU :)
DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY z całego serducha!!!!!!!!!!!
Pakiet zdjęć jest FANTASTYCZNY, przerósł nasze oczekiwania, a jeszcze ich liczba 338… Fotografie robione Twoja mistrzowską ręką uwieczniły nasze najpiękniejsze chwile w życiu, w pełni oddając uczucia, emocje i nastroje…brak słów, są po prostu BOSKIE!!!:)))Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni i szczęśliwi, ze w końcu je mamy:)


zdjęcia ślubne wielkopolska

Halina i Krzysztof, Góra

Długo szukaliśmy fotografa, który miałby uwiecznić ten najważniejszy dla nas dzień. A znaleźliśmy go całkiem przypadkiem. Maciej wcześniej zrobił reportaż ślubny mojej koleżanki.  Oglądając jej zdjęcia wiedziałam, że to będzie właśnie Mój Fotograf i żaden inny. Jak się uparłam tak też zrobiłam. I wiem jedno, że to był najlepszy wybór.
Zdjęcia są rewelacyjne pod każdym względem. Maciej ma smykałkę i to trzeba mu przyznać. Sposób w jaki umie złapać emocje na zdjęciach zachwyca. Album ze zdjęciami jest wspaniałą pamiątką, do której można powracać po latach. Przyznam szczerze, że co jakiś czas sami wracamy do zdjęć i wspominamy Nasz Dzień.
Wspaniały kontakt, życzliwość, profesjonalizm, przygotowany na każde warunki, a muszę przyznać, że zrobienie zdjęć na naszej sali weselnej było nie lada wyzwaniem, któremu Maciek sprostał w 100%.  Co tu dużo mówić mistrz w każdym calu, a co ważne na ślubie i weselu praktycznie niezauważalny. Nie wiem kiedy zostały zrobione niektóre zdjęcia.
Szczerze możemy polecić. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy za tak piękną i wzruszającą pamiątkę.


Kasia z LubskaKasia i Paweł, Lubsko

Mam na imię Kasia i jestem jedną z największych fanek Maćka. A właściwie nie samego Maćka (chociaż jest fajnym facetem), ale Jego oka! Oka fotografa, który potrafi zatrzymać najpiękniejsze chwile w jednej fotografii.
Nasza historia zaczyna się tam, gdzie czat wirtualnej polski :D Tam poznałam mojego męża, z którym po pół roku znajomości, postanowiłam stanąć na ślubnym kobiercu. Od czego każda młoda para zaczyna przygotowania do ślubu? No of kors od zaręczyn?  ale nie my :-)  Ja ? mimo, że po ślubie jesteśmy 3 lata ? na oświadczyny nadal czekam [  no, ale to inna historia] :P
Wracając  do tematu, my zaczęliśmy nasze przygotowania od poszukiwań fotografa ślubnego. Wiedzieliśmy od razu, że zależy nam na wyjątkowej pamiątce.  O pięknym fotoreportażu. Reportażu, który poprzez zdjęcia oddałby piękno, doniosłość całej uroczystości oraz fun i szaleństwo z zabawy weselnej. Oczywiście kto się nam przysłużył wtedy? Tak! Tak! Wujek Google :-)
Wśród miliona odpowiedzi na nasz wpis, pojawiła się strona Maćka. Weszliśmy i zostaliśmy na niej dobre kilka dni! Już wiedzieliśmy, że to ON. To Jego spotka ten jakże wielki i cudowny zaszczyt uwiecznienie naszej przysięgi :D
Pierwsze zdjęcia, które zauważyliśmy na stronie www, pokazały, że to jest to, czego my szukaliśmy! Ta chwila, ten moment zatrzymany w jednym pstryku. Emocje, radość i wzruszenia. Ogromna miłość! To wszystko można było odczytać z Jego prac.
Wymieniłam z Pawłem (Paweł to mój osobisty, prywatny i najwspanialszy małżonek, wówczas nie narzeczony- bo wspominałam, że zaręczyn nie było :P, ale partner, w niektórych kręgach zwany konkubentem :D ) spojrzenie i od razu napisaliśmy mejla ;-)  Nie wybraliśmy daty naszego ślubu zgodnie z panującymi kryteriami. Miesiąc nie miał literki R, nie było to lato ani nawet wiosna czy jesień. Dobraliśmy datę tak, aby Maciek miał wolny termin dla nas.  Wszystko inne byliśmy w stanie podporządkować, bo Maciek (oprócz nas) był najważniejszy na naszym ślubie :P Serio! Kochamy nasze rodziny i przyjaciół, ale to dla Maćka byliśmy w stanie wybrać jakikolwiek termin, aby tylko On był. No i był!  Zwłaszcza, że kontakt z Maćkiem nawiązaliśmy na 2 czy 3 miesiące przed uroczystością, wiec bardzo późno. Ale udało się! BYŁ!
Nie wiem jak to się stało i co się stało, ale jedno jego spojrzenie i tak jakoś ten aparat mnie już nie przerażał :) A należę do osób, które się bardzo spinają przed obiektywem. Maciek potrafi jednym okiem łapać ostrość, a drugim normalnie uśmiechał się do mnie i wiedziałam, że krzywda mi się nie stanie ;) Krzywda fotograficzna znaczy się :D
Pracę, jaką wykonał, trudno jest opisać słowami. To trzeba zobaczyć. Cudowne zdjęcia. Zero przerysowania, sztuczności, póz i ustawek. Wszystko bardzo naturalne. Pięknie zatrzymane chwile. Na uroczystości był praktycznie niezauważalny, przemykał jak cień. Nie zakłócał swoja osobą uroczystości ani zabawy. A po zdjęciach widać, że był wszędzie tam, gdzie powinien być! Najważniejsze, najśmieszniejsze, najcudowniejsze chwile mamy uwiecznione. I proszę mi wierzyć, że często wracamy do tego albumu. Wracają wspomnienia. Cudowne wspomnienia!!!
Byliśmy zadowoleni tak bardzo, że wiedzieliśmy, że Maciek zostanie naszym fotografem rodzinnym.
Jak tylko okazało się, że jestem w ciąży to wiedziałam, ze sesja ciążowa musi być i naturalnie to Maciek będzie pstrykał foty mojego brzucha! Zależało nam na intymności, żeby zdjęcia były w naszym mieszkaniu. Dla Maćka każda nasza prośba jest do zrealizowania :P Elastyczny jest bardzo! Przyjechał! Jakkolwiek to zabrzmi: przyjechał z całym swoim sprzętem!!!! :D  To był cudowny dzień. Wstydziłam się na początku. A jakże!!! No, ale kto by się nie wstydził. W końcu rozmiarów modelki nie mam. Ale jak zawsze Maciek swoją osobą, stylem bycia wprowadza luźną atmosferę, że zapominałam o wstydzie, bo wiedziałam, że zdjęcia będą piękne. Przecież miałam już próbkę Jego talentu (tak! TALENTU! Nie boję się użyć tego słowa) podczas naszego ślubu.  Sesja stała się zabawą :D Kredki,  jajka, pies, ba! Nawet mój mundur poszedł w ruch! Zdjęcia wyszły świetne! Naturalne, a ja jakaś taka ładna! :) No, ale mówią, że ciąża zmienia kobietę :P Ale ja i tak swoje wiem! To Maciek potrafi to piękno z kobiety wyciągnąć jednym pssssssssssstrykiem :P
Albumy są w pięknej oprawie. Zajmują wyjątkowe miejsce w naszym mieszkaniu! Znajomi, rodzina są zachwyceni oglądając zdjęcia.
Zdjęcia są niepowtarzalne. Oryginalne! A przede wszystkim, na czym nam bardzo zależało: są NATURALNE!
W maju odbędą się chrzciny naszej córeczki. Zgadnijcie kto będzie fotografował dla nas tą uroczystość? :D
Nie może się odbyć żadna uroczystość rodzinna u nas bez obecności Maćka. Ja wiem, że Maciek fotografując stara się pokazać to, czego bez Niego (bez Jego oka), nikt by nie zauważył. Czego ja nie widzę patrząc na siebie co dzień lusterku :D To jest jak magia. Magiczne uchwycenie tego, co ulotne. Chwili.
Jakbym mogła w jednym zdaniu opisać prace Maćka? Jego poświęcenie, zaangażowanie?
Po prostu napiszę to, co doskonale odzwierciedla to, co czuję i to co jest, że Maciek ?patrzy oczyma, a fotografuje sercem? i to jest to, co sprawia, że oglądając Jego zdjęcia ja czuję się znów jak Panna Młoda (zestresowana przysięgą w kościele i wyluzowana, tańcząca boso na stole) i jak Przyszła Mama (bezgranicznie mocno zakochana we własnym brzuszku, w brzuchu, w którym jest nowe życie, tak upragnione i wyczekane).
Maćku dziękujemy! Do zobaczenia na chrzcinach naszej córy!
[a kto wie, może następnym razem uwiecznimy chwile narodzin naszego drugiego dziecka, jak przyjdzie odpowiednia pora i czas? ?hu nołs?!? :D Z Tobą nawet poród może być pięknie uwiecznionym wydarzeniem, a ja wiem, że wstydu by nie było z mojej strony, ?noł stres?].
Pozdrawiamy i odliczamy czas do spotkania.
Kasia


fotograf ślubny BolesławiecSylwia i Joseph, Bolesławiec

It was a pleasure to work with Maciej, who is very professional, approachable and creative. We were delighted to see how he captured the atmosphere of those important moments and were very impressed with the quality of his work in general. We would definitely recommend him to everyone who is looking for a wedding photographer whose pictures stand out from the others.


sesjanaszczudlachDaria i Łukasz, Poznań

Maciej, to nie tylko rewelacyjny fotograf, to też wspaniały człowiek :-) To, że zdjęcia będą rewelacyjne, unikatowe i wspaniałe, wiedzieliśmy od razu, widząc jego wcześniejsze prace, ale nie spodziewaliśmy się tak dobrej relacji :-) Nie jesteśmy Parą, która lubi pozować, raczej wolimy trzymać obiektyw w dłoni. Nie wiem jak Maciej to robił, ale w ogóle nie czułam jego obecności podczas ceremonii zaślubin, czy na weselu! Wszyscy czuli się bardzo swobodnie! Zdjęcia są spontaniczne, ukazują niesamowite emocje i są pamiątką na całe życie. Przy remoncie mieszkania kłóciliśmy się z mężem, które zdjęcia zawisną na ścianie – wszystkie były tego warte! A nasza szalona sesja na Szczudłach, w koszarach i zalewie Warty pośród tysiąca komarów nie była dla Macieja żadną przeszkodą! Z całego serca polecamy wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu albumu bezcenne!


fotograf WałbrzychIza i Piotr, Wałbrzych

Wybór fotografa na wesele był dla nas nie lada wyzwaniem. Poświęciliśmy temu zadaniu mnóstwo czasu i energii. Obydwoje od samego początku wiedzieliśmy, że musi być to osoba z pasją, która potrafi zatrzymać w kadrze najważniejsze chwile w tym jakże wyjątkowym dla nas dniu. Niezwykle ważna była także współpraca, miła atmosfera i relacja, która pozwoliłaby nam uniknąć dodatkowego stresu. Efektem naszych poszukiwań był Pan Maciej! Po przejrzeniu portfolio od razu wiedzieliśmy, że to właśnie tego szukamy. Przepiękne, pełne emocji zdjęcia bez zbędnego sztucznego retuszu. Sesja plenerowa… choć pogoda jak na wrzesień była koszmarna… dobrze się bawiliśmy i sama byłam zaskoczona tym jak świetnie czujemy się przed obiektywem. Maćku dziękujemy!!!


sesja ciążowaAsia i Robert, Głogów

Rewelacyjna współpraca i pełen profesjonalizm! Zdjęcia nie wymagają komentarza – nie tylko piękne ale po prostu z duszą. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Maciek jak nikt inny potrafi zatrzymać w kadrze najpiękniejsze momenty naszego życia.


fotografia ślubnaKasia i Bartek, Wrocław

Uśmiech dziecka jest ponoć najszczerszą rzeczą na świecie. Oglądając zdjęcia zrobione przez Pana Macieja cieszyliśmy się jak dzieci i czuliśmy wewnętrzny uśmiech dziecka.


fotografDominika, Przemek i Lenka, Przewóz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, szybki i dobry kontakt. Pełen profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Zdjęcia rewelacyjne, a Maciej konkretny, wie jak zrobić zdjęcie by było ładne Z całego serduszka POLECAMY :)))


fotograf ślubnyAnia i Mateusz, Sława

Dla nas wybór fotografa ślubnego był jasny od samego początku. Wiedzieliśmy, że tylko Maciej będzie w stanie uwiecznić ten wyjątkowy dzień tak, że kiedy po latach wrócimy do zdjęć wspomnienia będą odżywały i sprawiały ogromną radość. Zależało nam na tej współpracy tak bardzo, że datę ślubu przesunęliśmy o dwa tygodnie tylko po to, by tego jakże ważnego dla nas dnia Maciek oglądał nas przez obiektyw swojego aparatu. Uważamy, że słowa są tutaj zupełnie zbędne, wystarczy obejrzeć portfolio, by wszystko było jasne. Takiego fotografa jak Maciek moglibyśmy polecać nawet w kosmosie.


fotograf LubskoAnielka, Lubsko

Jest!!!! Jest! Album ze zdjęciami dotarł dziś do mnie :) Mistrzowskie!!! Nawet nie widziałam, że moja rodzina to takie „top model” :) Co jedna to ładniejsza, co jeden to przystojniejszy! Maciej Służenko ja wiem, że milion słów ode mnie już usłyszałeś, ale nie mogę się powstrzymać :) Aż w środku cała drżę! Te zdjęcia to majstersztyk! I jak zawsze, nie wiem, kiedy je robiłeś. Niewidoczny podczas imprezy, a najważniejsze momenty zatrzymane w obiektywie! Nie wspomnę już, że oglądając zdjęcia, wzruszenie brało górę. PIĘKNE :) A album rewelacyjny. Zresztą na Twoje prace mamy specjalną półkę przeznaczoną :) Wszystkie albumy są razem. Rodzina już obdzwoniona i w sobotę jest spotkanie wszystkich i będziemy „ach-y” i „eh-y” wznosić :) Szykuj się na piekące uszy i wypieki na polikach, bo cały dzień będziemy o Tobie rozmawiać! Jesteś Wielki! Cudowny! Masz niesamowity dar! I kochasz to, co robisz, a my kochamy Twoje prace… Nie! Nie prace! To są dzieła sztuki! Jeszcze raz: BARDZO DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia (oby jak najszybciej). Trochę prywaty teraz: ściskamy mocnooooooooooooooo!


fotograf RydzynaEdyta i Florian, Rydzyna

Nasz ślub był pełen radości i wzruszeń. Maciej uwiecznił te wspaniale wydarzenia tak, by zawsze w piękny sposób mogliśmy do nich powracać. Zdjęcia maja niepowtarzalny charakter i swój urok – dla nas to wspaniała pamiątka! Maciej w kościele i na weselu jak duch, zero nachalności! To fotograf ślubny z pasja, potrafiący uchwycić to co wyjątkowe! Z całego serca dziękujemy, również za szybka obróbkę zdjęć.


fotograf GoraBenia i Michał, Góra

Cześć :)  Śpiesznie donoszę, że album dotarł cały i zdrowy. Jest doskonały, po prostu boski. Zdjęcia powalają na kolana. Wszyscy tylko chcą oglądać i oglądać. Ostatnio nawet musiałam go wziąć na siłownię, bo dziewczyny nie dawały mi spokoju. Muszę przyznać, że wzbudził poruszenie w damskiej szatni. Zupełnie nieznane mi kobiety wychodząc spod prysznica zaglądały przez ramię i podziwiały. Jesteśmy przekonani, że najwłaściwszej na świecie osobie powierzyliśmy uwiecznienie tak ważnej dla nas chwili. Jesteśmy pełni podziwu dla Twojego talentu, zmysłu i umiejętności. Dziękujemy za Twój profesjonalizm, zaangażowanie i ogrom pracy, jaki włożyłeś, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.  Życzymy samych sukcesów i prężnie rozwijającej się kariery! Dziękujemy, Benia i Michał.


fotograf Głogów

Magda i Coen, Głogów

Zdjęcia są PRZEPIĘKNE!!!! Nie możemy się napatrzeć!! Ja już po raz czwarty je oglądam a wieczór jeszcze się nie skończył ! Haha Tyle w nich emocji!! Rewelacja! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.
Bardzo Ci DZIĘKUJEMY ze zrobiłeś  nam aż tyle zdjęć i ze są tak szybko gotowe. Dzięki Tobie mamy wspaniałą pamiątkę ? Pozdrawiamy Cie bardzo serdecznie i jeszcze raz  BARDZO DZIĘKUJEMY !!


Magda i Reuben, Wałbrzych

Kiedy oglądnęliśmy twoja stronę od razu spodobało nam się Twoje portfolio. Zdjęcia były świetne i niebanalne. Na początku trochę się wahaliśmy ponieważ żadne z nas nigdy nie korzystało z usług fotografa którego kompletnie nie znamy. Nasze wątpliwości co do słuszności wyboru zostały już rozwiane po pierwszej rozmowie telefonicznej. Okazałeś się bardzo profesjonalną osobą. Wysłuchałeś nas, przedstawiłeś swoja ofertę, zasugerowałeś jak to wszystko ogarnąć. Dałeś wskazówki co zrobić w czasie ślubu, wesela żeby zdjęcia wyszły pięknie, oraz po usłyszeniu gdzie byśmy chcieli zrobić sesję zdjęciową zaoferowałeś miejsca które powinniśmy wziąć pod uwagę. Od samego początku mieliśmy pełen i szybki kontakt z Tobą jeśli mieliśmy jakieś pytania lub uwagi. W dniu ślubu przyjechałeś wcześniej żeby przygotować się i rozstawić sprzęt, porobić zdjęcia u makijażystki, dodatków itp z czego byliśmy niesamowicie zadowoleni ponieważ było o jedną rzecz mniej do zamartwiania się, a jak to zazwyczaj w przypadku panny młodej lista nie ma końca? W czasie całej uroczystości byłeś ?niewidoczny? w najlepszym tego słowa znaczeniu. My i wszyscy goście (a pytaliśmy się o opinie wszystkich :D) nie odczuliśmy Twojej obecności a zarazem wszędzie tam gdzie powinieneś być (jak Ty to robiłeś? ). Sesja zdjęciowa była bardzo miłym doświadczeniem. Dałeś nam ?wolną rękę? a kiedy brakowało nam pomysłów, podpowiadałeś i sugerowałeś bez żadnego wymuszonego pozowania i stresu. Byłeś bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Sprawiłeś ze zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a czas został spędzony bardzo miło. Zdjęcia wyszły wspaniale. Wszyscy goście i my jesteśmy zachwyceni. Galeria internetowa jest świetną sprawą. Cena jest przystępna, a jakość i ilość produktów w nią wliczona jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Jeśli mielibyśmy wybierać fotografa jeszcze raz bez wahania wybralibyśmy Ciebie!!!!. Polecamy Maćka wszystkim którym zależy na pamiątce do końca życia do której będzie się wracało ciągle i ciągle od nowa. Dziękujemy Maćku raz jeszcze pozdrawiamy serdecznie Magda & Reuben.


adriana_opinieAdriana i Waldek, Walim

Serdecznie polecamy fotografa ślubnego Macieja Służenko. To chodzący profesjonalista z pasją. Przy wyborze fotografa, oglądając jego portfolio wiedzieliśmy że to będzie on. Jego zdjęcia są przecudowne i oddają emocje każdej uchwyconej chwili. Choć gdy się kontaktowaliśmy i termin miał już zajęty byliśmy gotowi na zmianę terminu ślubu i to był jak najbardziej trafny wybór. Praca z nim rewelacyjna,na ślubie jak i przyjęciu weselnym niewidzialny, zero stresujących sytuacji. Praca w plenerze była po prostu super zabawą, pomijając oczywiście pierwszy kadr, gdzie staliśmy jak słupy nie wiedząc co robić. Zdjęcia otrzymaliśmy po prostu cudowne. Zaparło dech w piersiach, uchwycił tak piękne chwile, Ile te zdjęcia oddają emocji to jesteśmy pełni podziwu, a co najważniejsze są pozbawione weselnego kiczu. To się nazywa prawdziwy, profesjonalny reportaż ślubny. Dziękujemy Tobie serdecznie. Jesteś naszym no. 1