Marzena i Damian | Wesele w Winnym Dworku w Górzykowie

Posted on Lipiec 8, 2015 | 1 Comment

Lato, upał, żar leje się z nieba od samego rana. Przede mną intensywny fotograficznie weekend. Dwa śluby dzień po dniu. Wyjeżdżam z domu, termometr w samochodzie pokazuje +34 stopnie Celsjusza ! Będzie gorąco pomyślałem. No i było. Nie dość, że słupek rtęci powędrował wysoko w górę, to jeszcze byłem świadkiem pełnego emocji ślubu, wesela i wszystkiego co z tym szczególnym dniem związanego.
Dla Marzeny i Damiana miałem przyjemność pracować jako fotograf ślubny w Winnym Dworku w Górzykowie pod Zieloną Góra. Mała wieś w województwie lubuskim w powiecie Sulechowskim. Miejsce z niesamowitym klimatem i pejzażem niczym toskańskie winnice. Nic dziwnego. Winny Dworek w Górzykowie to właśnie winnica. Wytwarza się tu pyszne wino (wiem, skosztowałem).
Ceremonia ślubu odbyła się w ogrodzie pod namiotem (szacun dla nowożeńców za wytrwałość w tym upale !). Przyjęcie weselne zorganizowano w Winnym Dworku (była klima, uff!!!).
Garść wybranych fotografii ślubnych z tego dnia poniżej.

detale ślubne

młoda para przygotowania

ubieranie pana młodego  fotograf Zielona Góra

ślub pod namiotem

slub cywilny

młoda para

tort weselny

kwiaty slubne

plener w ogrodzie

sesja plenerowa

love

tango weselne

slub w Winnym Dworku

Tags: , , .

One Response

  1. Agnieszka
    09/07/2015

    Plusem takich upałów jest przynajmniej to, że nie padało :) . Nie mniej jednak ja się cieszę, że jakimś cudem ostatni upalny weekend miałam wolny, bo plecak z ciężkim sprzętem w takie dni ciąży jeszcze bardziej. P.S. Panna młoda wyglądała pięknie – jestem ogromną fanką krótkich, lekkich i wygodnych sukien ślubnych, które nie krępują ruchów.

Leave a Reply