Plener w ogrodach Zamku Książ | fotografia ślubna dolnośląskie

Posted on Czerwiec 28, 2012 | 6 komentarzy

Czy można zorganizować ślub przez internet ? Można! Asia i Daniel są tego świetnym przykładem. Mieszkając na co dzień w oddalonym tysiące km od Polski Chicago postanowili, że na miejsce swojego ślubu wybiorą zamek w Polsce. Takie były pierwotne założenia. Internet, maile, Skype, wirtualna maszyna poszła w ruch. W końcu wybór padł na zwany perłą Dolnego Śląska Zamek Książ. Data ślubu nie przypadkowa. 08.06.2012, dzień rozpoczęcia Euro 2012 w Polsce. Takim oto sposobem zamiast stresować się debiutem polskiej drużyny na tegorocznych mistrzostwach w piłce nożnej, spędziłem dzień z aparatem w ręku. Poniżej kilka zdjęć z sesji plenerowej na, którą umówiliśmy się parę dni po ślubie.

fotografia ślubna dolnośląskie

zamek książ, plener ślubny, sesja plenerowa

zamek książ, plener ślubny, sesja plenerowa

zamek książ, plener ślubny, sesja plenerowa

zamek książ, plener ślubny, sesja plenerowa

Tags: , , , .

6 komentarzy

 1. Witold Spisz
  28/06/2012

  A ja bardzo lubię pierwsze zdjęcie, niesztampowy, uśmiechnięty Pan Młody.

 2. Maciej Służenko
  28/06/2012

  Klasyczny, amerykański luz, nie ustępował Daniela od dnia ślubu, aż po plener. Nie ważne, że do kościoła spóźniliśmy się. jakieś… 45 min :-)

 3. Paweł
  06/12/2012

  Przynajmniej widać że młody ma dobre podejście do życia, wiadomo że ślubu bez nich nie zaczną więc po co się spieszyć i stresować, mi najbardziej podoba się zdjęcie 2 zwłaszcza ogromny zamek w tle za młodymi :)

 4. Maciej Służenko
  06/12/2012

  Akurat sesja odbyła się kilka dni po ślubie, ale dużo się nie pomyliłeś. Para młoda spóźniła się do kościoła jakieś 45 minut :-)

 5. Joanna
  20/02/2013

  Myśmy się spóźnili, to raczej z mojego powodu niż z Daniela, bo to kosmetyczka, fryzjerka i z reszta jak wcześniej nadmieniłeś wszystko było wcześniej załatwiane wirtualnie. Nikogo w zasadzie żeśmy wcześniej nie znali, i na Zamku Książ nigdy nie byli. Wszystko było znacznie utrudnione, gdyż trzeba było sprawdzać wszystko kilka razy. Ale jak widać fotograf nam się udał, sama go wybierałam:-) zajęło mi to tylko kilka miesięcy; sprawdzałam rzetelnie wszystkich opinie segregując je i przebierając. Wydaje mi, ze jak na wirtualne załatwianie wszystko wyszło na 5 z plusem. Dziękujemy za piękne pamiątki w postaci zdjęć
  Asia i Daniel

 6. Maciej Służenko
  21/02/2013

  Zdecydowanie wg mnie wyszło na pięć plus. Sam bym lepiej tego nie zorganizował. Pozdrowienia z Polski :-)

Leave a Reply