Sesja rodzinna w domowych pieleszach

Posted on Październik 2, 2017 | No Comments

Całkiem niedawno miałem przyjemność spotkać się z Dominiką, Mariuszem i ich mała córeczką Michalinką. Zaprosili mnie do swojego przytulnego mieszkania na sesję rodzinną.  Była pyszna kawa, a nawet dwie ;) Była duża przestrzeń poddasza. Było klimatyczne światło, wpadające przez dachowe okna. W powietrzu czuć było... (więcej ... )

Fotografie ślubne z wesela w Ostoi Chobienice pod Wolsztynem

Posted on Sierpień 3, 2017 | 1 Comment

Lipiec 2017 r. Od kilku dni za oknem plucha. Nic tylko deszcz i aura, która nijak pasuje do letniego klimatu. Zarówno ja, jak i Monika nerwowo zerkamy w prognozę pogody. Ślub za kilka dni, a pogoda nie wróży nic dobrego. Rozmawiamy telefonicznie dzień przed „godziną zero”. Monika rzuca coś, że pewnie nici z ceremonii w... (więcej ... )

Zdjęcia ślubne w Winnym Dworku w Górzykowie pod Zielona Górą

Posted on Listopad 23, 2016 | 1 Comment

Marta i Paweł, jak większość moich ślubnych par to osoby, z którymi kontakt przed ich dniem ślubu miałem wyłącznie mailowy. Nie spotkaliśmy się wcześniej. Nie wiedzieliśmy o sobie zbyt wiele. Oni znali moje zdjęcia, ja w zasadzie tylko imiona, nazwiska. Na szczęście w dobie internetu, telefonów, Facebooka, brak kontaktu nie... (więcej ... )

Ślub w zamku w Rydzynie w Wielkopolsce

Posted on Styczeń 19, 2016 | 2 komentarze

Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie Pani Ewa z pytaniem co sądzę o Zamku w Rydzynie. Miejsce znam dobrze, mieszkam blisko, fotografowałem tam nie raz. Jako, że opinia moja była bardzo pozytywna, toteż po wielu, wielu ( i jeszcze wielu i wielu i wielu) konsultacjach, dyskusjach i rozmowach telefonicznych ze mną, Samantha, Michał i Pani... (więcej ... )

Fotografia ślubna w Pałacu Brunów w Lwówku Śląskim koło Jeleniej Góry

Posted on Wrzesień 27, 2015 | 3 komentarze

Ciepły sierpniowy dzień, czwartek. Od samego rana w Pałacu Brunów w Lwówku Ślaskim częściej od mowy polskiej słychać było melodyjne włoskie dźwięki. To tu zaczynam fotografować tego dnia. Przygotowania ślubne i przyjęcie weselne zorganizowano w Pałacu Brunów. Na ceremonię zaślubin pojechaliśmy do Bolesławca do Kościoła... (więcej ... )

Sesja rodzinna w plenerze

Posted on Wrzesień 1, 2015 | 1 Comment

Tata, mama i mały brzdąc o energii wielkiego wulkanu. Oskar, Agnieszka i Łukasz. Troje bohaterów jednej z tegorocznych sesji rodzinnych. Na łonie natury, w blasku promieni zachodzącego, lipcowego słońca.       ... (więcej ... )

Roczek Joachima | Restauracja Stara Szkoła Glinica koło Głogowa

Posted on Sierpień 5, 2015 | No Comments

Jako że nie tylko fotografią ślubną żyję, to dzisiaj zdjęcia inne niż zawsze. Tym razem kilka fotografii z uroczystości roczku pewnego małego jegomościa. Jaochim, znany też jako Chimcio, Chimuraszczy, Chimuś, Don Chimur, to niezwykle sympatyczny i na pewno otrzaskany z obiektywem maluch. Mama Joachima to wzięta blogerka, a przez to... (więcej ... )

Magda i Staszek | fotografie ślubne w Hotelu Dębowym w Bielawie

Posted on Sierpień 4, 2015 | 2 komentarze

Jakiś czas temu otrzymałem e-mail o treści: „Polecił mi Pana mój brat, (…). Powiedział: zerknij, w tych zdjęciach jest magia. I nie mylił się.” Po takim wstępie od razu czułem, że po drugiej stronie jest ktoś, kto od fotografii ślubnych oczekuje dokładnie tego, co ja staram się w nich przekazać. Nie ważne są... (więcej ... )

Marzena i Damian | Wesele w Winnym Dworku w Górzykowie

Posted on Lipiec 8, 2015 | 1 Comment

Lato, upał, żar leje się z nieba od samego rana. Przede mną intensywny fotograficznie weekend. Dwa śluby dzień po dniu. Wyjeżdżam z domu, termometr w samochodzie pokazuje +34 stopnie Celsjusza ! Będzie gorąco pomyślałem. No i było. Nie dość, że słupek rtęci powędrował wysoko w górę, to jeszcze byłem świadkiem pełnego... (więcej ... )

Kasia i Michał | Plener ślubny w Poznaniu

Posted on Czerwiec 20, 2015 | No Comments

Z Kasię i Michałem spotkałem się niedawno na ich sesji plenerowej. Długo trwało nasze umawianie, zważywszy na to że ich ślub był jakieś 2 lata temu :-) No cóż. Jak mówi stare przysłowie „Góra z góra się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze”.   ... (więcej ... )